Twoja Stocznia, sala na eventy Gdańsk, sala weselna Gdańsk

Eventy na Stoczni

Sala na imprezę Gdańsk

Impreza urodzinowa na Stoczni? Pewnie! Twoja Stocznia to uniwersalna przestrzeń dająca możliwości zorganizowania wielu eventów. Zapewnijcie sobie i swoim gościom, niezapomniany wieczór.

Sala na imprezę Gdańsk

Loftowe i industrialne przestrzenie od lat cieszą się popularnością. Jeśli również Państwu podoba się taki klimat, wspaniale, że tu trafiliście! Oferujemy w sumie aż 5 przestrzeni, w których mogą zorganizować Państwo swoje wydarzenie - 3 sale oraz 2 nieoczywiste hale, które idealnie sprawdzą się w przypadku większych imprez.

Niezależnie od tego, czy szukają Państwo sali na urodziny, czy fajnego miejsca na imprezę integracyjną, Twoja Stocznia będzie doskonałym wyborem. Nie tylko ze względu na to niepowtarzalny charakter wnętrza czy magiczny widok na żurawie, ale również ze względu na eventową ekipę, dla której nie ma rzeczy nie do zrobienia!

Każda realizacja w naszym wykonaniu to udany event, którego wspomnienie wywołuje uśmiechy na twarzach naszych gości. Ze względu na uniwersalność naszych wnętrz mieliśmy okazję organizować już wiele wydarzeń: galę Polsat Boxing Promotions, bale karnawałowe, wigilie firmowe, połowinki, studniówki, rocznice ślubów, chrzty czy urodziny.

Przy organizacji eventu jesteśmy do Państwa dyspozycji. Współpracujemy z topowym w Polsce cateringiem, który dopasuje menu według Państwa upodobań i wskazówek. Na Państwa prośbę zajmiemy się również oprawą muzyczną oraz zadbamy o dekorację.

Twoja Stocznia to również idealnie miejsce dla działań artystycznych. Nasze przestrzenie są doskonałe do fotograficznych sesji industrialnych, sesji ślubnych czy nagrywek teledysku. Z naszej przestrzeni do nagrania teledysku skorzystał jeden z popularniejszych polskich raperów — Kizo. W Gdańsku to jedyna tego typu przestrzeń. Jeśli zależy Ci na evencie w miejscu o wyjątkowym klimacie, zapraszamy do współpracy. Może uda Ci się nas zaskoczyć pomysłem, czekamy!