Twoja Stocznia, sala na eventy Gdańsk, sala weselna Gdańsk

Twoja Stocznia

Eventy w Gdańsku

Twoja Stocznia to jedna z wyjątkowych przestrzeni na terenie Stoczni w Gdańsku. Dzięki rzeszy specjalistów i pasjonatów, każde organizowane przez nas wydarzenie, to niepowtarzalne przeżycie, które na długo pozostaje w pamięci naszych gości.

Twoja Stocznia industrialna przestrzeń na eventy w Gdańsku

Nasze wnętrze to niezwykłe miejsce na mapie trójmiasta, na przestrzeni lat stało się ono jednym z najczęściej wybieranych na organizację eventu w Gdańsku. Znajdujemy się na kultowej już ulicy Elektryków, na 2 piętrze jednej z postoczniowych fabryk.
Dysponujemy przestrzenią o powierzchni 1600 m2, na którą składają się 3 sale, z których największa może pomieścić 250 osób oraz 2 hale na większe wydarzenia. Każde z pomieszczeń zostało wykończone z należytą starannością, mając na względzie wyjątkowy charakter, jak i historię tego miejsca. Czerwona cegła połączona z niezwykła fakturą drewna, a dodatkowo niezwykły widok na stoczniowe żurawie, to tylko niektóre elementy, które tworzą magię tych przestrzeni. Dokładne specyfikacje każdej z sal znajdą Państwo tutaj. Każda z nich stanowi idealne połączenie surowego, industrialnego stylu z elegancją, co nadaje wnętrzom Twojej Stoczni niepowtarzalnego charakteru.

Nasze przestrzenie dają pełną gamę możliwości ich dekoracji i aranżacji, dlatego mogą Państwo zorganizować u nas m.in: wesela, urodziny, rocznice, imprezy tematyczne, wystawy, integracje firmowe czy konferencje. Oczywiście przestrzeń, to nie jedyne, co mamy Państwu do zaproponowania. W naszej ofercie znajduje się również usługa profesjonalnego cateringu, którą dopasujemy do Państwa preferencji, służymy także pomocą przy aranżacji naszych sal.